KONST / Litografier / Grafiskt blad 12101125
nr 1210 1125
Lena Kriström
(f. 1953), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, daterad 2004, numrerad 1/20. Motivet: 42x30 cm
Lena Kriström, svensk skulptör född 1953 i Östersund.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:35:27
15/10 17:02:10